öğrenci deneyimleri

ASLI ÜSTÜNDAĞ
1.11.2013 16:14:58
Yaş : 37
Meslek : muhasebe+öğrenci

Yogayla ve Sade Yogayla çok değerli bir arkadaşımın tavsiye ile tanıştım. Çok stresli bir iş hayatım olduğundan uzun zamandır ihmal ettiğim kendime yatırım yapma ve vakit ayırma işini dün ilk kez yaptım. Ve iyi ki yaptım. Dün akşam ilk yoga seansından sonra arabama doğru yürürken hissettiklerim ise inanılmazdı. Yorgun ama çok keyifliydim. Öyle ya yüzümdeki sebepsiz gülümsenin başka bir açıklaması olamazdı. Sabah aynı keyif devam etti. Üst bedenimin resmen uzadığını düşünüyor ve vücudumun her parçasını hissediyorum. Gün boyu ara ara tekrarladığım nefes egzersizleri bana yarın ki yoga saatimi iple çektiğimi fark ettirdi. İlk seansta size abartı gibi gelebilir zira bende okusaydım aynı şeyi düşünürdüm. Öykü Hocamla kayıt sırasında ilk kez tanıştım. Bu işe vesile olan değerli arkadaşıma çok teşekkür ederim. Size tavsiyem lütfen bir deneme seansına gelin. Asla vazgeçemeyeceksiniz... İyi ki varsınız...

Serhat Aras
24.10.2013 18:20:06
Yaş : 35
Meslek : Makine Müh.

İşten çıktıktan sonra ohh be işte bu iyi geldi diyebileceğiniz yeni birşey mi arıyorsunuz, Çevremdeki insanlar enerjimi çekiyorlar bana enerji verecek pozitif insanlara ihtiyacım var mı diyorsunuz, Çevreye,hayvanlara,insanlara ilişkin kaygılara,ama bitmeyen umarsız bir sevgiye sahipsiniz ve paylaşmak mı istiyorsunuz, buyrun gelin ama bir şartla, boynum,belim sırtım,bacaklarım her yanım ağrıyor deyip hopp diye bilgisayar karşısından tv karşısına yatmaca yok...biraz (gününe göre) fiziksel efor,bolca içsel enerjiyle gelin günümüzü gün edelim :)

Övgü Arabacı Yiğit
10.05.2013 20:34:34
Yaş : 35
Meslek : İletişim Uzmanı

Adı gibi zihnin, bedenin ve ruhun sadeleşmesi için ilk adımı atacağımız yer, Sade Yoga. Yoga ile tanışmam 2010 yılına ve başka bir şehre uzanıyor. Ancak İzmir'e dönüp Öyküm'le tanışınca hiç aklımda olmayan bir yola girdim. Sade Yoga ailesindeki değerli hocalarım Öyküm ve Hürriyet'e, farkındalığıma katkılarından ötürü minnettarım. Yoga eğitmenliği sürecimde sizlerle gerçekleştirdiğim tüm paylaşımlarım çok değerli. Sizleri tanıdığıma çok mutluyum.

Özgül Özyoldaş
3.04.2013 21:49:34
Yaş : 38
Meslek : Grafik Tasarımcı

merakla gittiğim ama tesadüfen tanıştığım Sade Yoga'nın güzel enerjili ortamını cok beğendim. Daha ilk derste de, kendimi zorlamadan aldığım nefes beni çok rahatlattı.Yogaya doğru adreste başladığımı düşünüyorum:))

TANSUN H. GEZGİN
26.03.2013 17:15:13
Yaş : 38

Tesadüfler hayata yeni kapılar açıyor. Ama bu kapıların farkına varmak için cesur olmak gerekiyor. Geçen 6 ay içinde ben vücudumla yeniden tanıştım ve güçlendikçe, sınırların zihinde yer aldığını hiddetli bir şekilde fark ettim, halada ediyorum. Bana çok iyi geldi yoga, mücadelenin zor değil keyifli bir hale dönüşmesini ve kendinize ait anların elinizde olduğunu keşfetmek için çok güzel bir deneyim yoga, denemenizi kesinlikle içtenlikle tavsiye ederim.

Zeynep Simge Acunaz
29.12.2012 09:54:50
Yaş : 25
Meslek : Keman Sanatcisi

Aydinlanma bitmeyen bir surectir ve bence bu sureci en keyifli kilan ve destekleyen aktivitelerden biri yogadir. Daha ilk derste yillardir hayatimda olmasini istedigim ama bir turlu karsilasamadigim bir dost gibi sarmaladi beni yoga tutkusu ve Sade Yoga ailesi. `Sade Yoga ailesi` diyorum cunku ... `Cunku`yu gelip kendiniz gorun! Oykum Celik ve Hurriyet Celik`e sonsuz tesekkurler.

İbrahim Yazıcı
26.12.2012 11:21:24
Yaş : 43
Meslek : Orkestra Şefi

Yıllardır düzenli spor ve yanısıra enerji çalışması ve meditasyon yapıyorum. Her ikisinin de çok faydasını gördüm ancak bazı durumlarda bedenimin çok aktif ama ruhsal enerjimin onu taşıyacak kadar kuvvetli olmadığı ya da tam tersi olarak muazzam bir spiritüel enerji ile dolup fizik bedenimin buna cevap vermekten uzak olduğu anlar da yok değildi. İşte yoga aynı anda hem fizik hem spiritüel bedenin eşzamanlı elastikiyeti ve yükselişini sağlayarak bana harika deneyimler yaşattı. Hatta mesleki açıdan da nefesle alakalı muazzam bir ilerleme kaydetmemi sağladı. Sevgili Hürriyet ve Öyküm hocalarıma müteşekkirim. Sevgiler

Yasemin İşman
10.01.2012 21:54:24
Yaş : 61
Meslek : Öğretmen

Yoga yapan arkadaşlarımdan sürekli yoganın yararlarını dinliyordum. Hatta benim de yapmam için ısrar ediyorlardı. Ancak itiraf etmeliyim ki üşeniyordum. Bir gün apartmanımızın 1.katında Sade Yoga merkezi nin açılacağını duyduğumda insanın çok istediği bir şeyin gerçekleşebileceğini gördüm. İlk günden beri devam ediyorum;gidemediğim günler çok huzursuz oluyor,eksikliğini hissediyorum. Sadece kendim için bir şeyler yapmak büyük mutluluk! Ruhsal ve fiziksel olarak kendimi çok iyi hissetmemi sağladı yoga. Öyküm'cüğüm; sana çok teşekkürler. Seni ve aileni tanıdığım için çok şanslıyım. Seni çok seviyorum. Yasemin

FERAY EMİL
15.12.2011 15:16:55
Yaş : 41
Meslek : ÇEVRE MÜHENDİSİ

Yoga ile ilk tanışmam daha önce deneyimlemediğim ve çok merak ettiğim bir konuyu uygulamalı olarak görmek istememdi.Öyküm hocanın güzel enerjisi ile bu süreç çok hızlı gelişti. İçinizdeki ses size kendiniz fakat sadece kendiniz için bir şeyler yapın diyorsa,bedenen kendinizi keşfinizin ruhen de devam etmesini istiyorsanız ve de tüm bunların harika bir ortamda dünya tatlısı bir hoca ile olmasını ihayal ediyorsanız adresiniz mutlaka Sade Yoga olmalıdır.

ÖMÜR BULUT
12.12.2011 00:03:33
Yaş : 40

merhabalar,SADE YOGA nın kapısından girince anladım buranın bana iyi geleceğini.Bedenimin ruhumun gerginliğini ÖYKÜM HOCA nın göstermiş olduğu sade fakat etkili hareketlerle gevşetebiliyorum.Ayaklarımdaki gücü hissedebiliyorum.nefes aldıgımın farkına varıyorum.doğru bir karar vermişim. güzel enerjili öyküm hocam ve arkadaşlarım süper.SAĞLIKLI BEDEN VE RUHLAR

12

Siz de Deneyimlerinizi Paylaşın...